Informacje i Aktualności

 
 
Obraz Krzysztof Cach
Rekrutacja AIESEC PWR
Napisane przez: Krzysztof Cach ( poniedziałek, 13 maj 2013, 22:57 )
 

STUDIA Z PLUSEM , CZYLI TWOJA WŁASNA HISTORIA W AIESEC PWR!

6 maja ruszyła rekrutacja międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, działającej przy Politechnice Wrocławskiej. Organizacja daje możliwość rozwoju w marketingu, sprzedaży, HR, IT. Co więcej, pozwala na zdobycie doświadczenia liderskiego, rozwinięcie umiejętności miękkich, poznanie ludzi z całego świata oraz zdobycie wartościowych sieci kontaktów.

Przyszedłem do AIESEC, żeby urozmaicić monotonię studenckiego życia. Zostałem na znacznie dłużej i nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy. Poznałem tajniki sprzedaży, marketingu, nauczyłem się pracy w grupie i, co najważniejsze, miałem i nadal mam okazję prowadzić zespoły młodych, ambitnych ludzi. – mówi Mateusz, student prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.

Doświadczenie w AIESEC daje także możliwość odbycia obowiązkowych praktyk studenckich. Wiedzę między innymi z takich kierunków, jak dziennikarstwo, zarządzanie czy psychologia można wykorzystać w praktyce, działając w projektach z obszaru marketingu, sprzedaży i HR.

Jako odpowiedzialna za działkę HR mogłam spróbować pracy jaką wykonuje trener i coach - w bezpiecznych warunkach, ucząc się na swoich błędach. Teraz pracuję jako trener inteligencji emocjonalnej, prowadzę szkolenia na konferencjach w kraju i za granicą. Bez ludzi i doświadczeń z AIESEC nie umiałabym zacząć. – wspomina Ada, studentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

W jaki sposób dołączyć do organizacji AIESEC Politechnika Wrocławska:

1. Należy wypełnić aplikację na stronie www.pwr.aiesec.pl lub klikając TUTAJ

2. Uczestniczyć w ćwiczeniach grupowych;        

3. Przejść rozmowę z członkiem AIESEC;

4. Wziąć udział w konferencji dla nowych członków komitetu.


Rekrutacja na członków organizacji trwa do 19 maja.


Więcej informacji na temat AIESEC Politechnika Wrocławska
można znaleźć na stronie www.pwr.aiesec.pl oraz na www.fb.com/AIESECwroclawUT

 

Czym jest AIESEC?

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 86 000 członków. AIESEC działa w ponad 113 krajach na ok. 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, min. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną.